Nejmodernější přístroj v oblasti estetiky a tvarování postavy/hubnutí

FORMOVÁNÍ POSTAVY, REDUKCE TUKU A CELULITIDY, NAPNUTÍ KŮŽE

KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ V JEDNÉ APLIKACI BĚHEM 20 MINUT

PRO EFEKTIVNÍ VÝSLEDKY S GARANCÍ

Nový přístroj s technologií EMS pro celé tělo

Dosahuje vynikajících výsledků během několika ošetření

Technologii EMS (elektromyostimulace) pasivního ošetření celého těla jsme testovali několik let a nyní je vědecky ověřená pro estetické a zdravotní využití. Produkt jsme vyvíjeli na základě dlouholetých zkušeností s výrobou špičkových přístrojů na bázi elektromystimulace (EMS) v Madridu (Španělsko).

Přístroj během ošetření stimuluje tělo svalovými kontrakcemi, které pronikají do hloubky svalů, přičemž dochází k odstranění tuku, zvyšování svalové hmoty a vypnutí pokožky.

i-model je určený k dosažení optimálních výsledků při tvarování těla pomocí pasivního ošetření. K dosažení Vašich cílů není nutná žádná fyzická aktivita.

Pánevní dno

Ošetření přístrojem i-model přináší výrazné zpevňující a posilující účinky pro svaly pánevního dna – posílením anatomické oblasti, která drží spodní břišní svaly a reguluje správnou funkci svěračů.

Ženy prochází během života situacemi, které mohou poškodit nebo oslabit svaly pánevního dna (těhotenství, porod, menopauza, některé operace). Toto oslabení vede často k dysfunkcím, které způsobují mimo jiné sexuální problémy a inkontinenci.

Výhody pro tělo

I-model tonizuje ošetřované oblasti, snižuje množství tuku uloženého v tkáni a zvyšuje svalovou hmotu. K dispozici je široká nabídka programů, které umožňují ošetření různých oblastí přímou stimulací svalů hýždí, zad, paží, nohou a břicha.

Úspěch přístroje i-model je založen na specificky cílené pasivní terapii pro lokální nebo celkové ošetření různých svalových skupin. Terapie posiluje svalovou tkáň a vlákna, odstraňuje tuk a tonizuje ošetřované oblasti.

Až 40 000 svalových kontrakcí během 1 ošetření

Mechanismus používaný v i-modelu umožňuje ošetření celého těla s až 40 000 skutečnými svalovými kontrakcemi v hlubokých vrstvách svalů. Kontrakce lze současně cílit a přesně nastavit na nohách, pažích, hýždích, hrudníku, zádech a břichu – docílíte úbytku tukové tkáně a zvýšení svalové hmoty.

 

Kontrakce stimulované přístrojem i-model spalují více kalorií než běžné cvičení, protože způsobují větší nervové impulzy ve svalových vláknech. Tím se zrychluje metabolismusm, spalují se tuky a zvyšuje se svalová hmota.

 

Výsledky jsou viditelné již po jednom ošetření.

Zadržování vody v těle (retence)

Ošetření přístrojem i-model zvyšuje svalovou teplotu a zlepšuje krevní oběh v ošetřované oblasti, čímž zrychluje metabolismus.

Nejprve se sval tonizuje kontrakcí, která se udržuje po dobu několika sekund, čímž dojde k posílení svalových vláken. Pokud se v oblasti nachází tuková tkáň, aplikuje se kontinuální proud, který snižuje zadržování vody a zlepšuje krevní oběh.

Ošetření lze aplikovat 2-3krát týdně. Po několika ošetřeních se sníží zadržování vody a tělesného tuku, zlepší se celulitida (pomerančová kůže) a zlepší se svalový tonus. Posílení svalových vláken zrychluje metabolismus tuků a mobilizuje tělesný tuk, který tělo snadněji vyloučí.

Měření kilokalorií

Náš i-model obsahuje nejnovější patentovanou technologii: 

Systém  měření e-kcal (elektrokalorií). 

Tento inovativní systém měří referenčně spotřebu kalorií na základě předem zadaných parametrů:

intenzita, frekvence, hmotnost, výška, věk a pohlaví.

Přejít nahoru