EMS trénink

pro kondici

….a kila zmizí jak mávnutím kouzelného proutku

Rychle, koncentrovaně a efektivně!

Pro osobní kondici jsou zajímavé zejména dva typy tréninku: kardio trénink a silový trénink. EMS fitness je praktickou alternativou ke klasickému tréninku pro oba typy sportů. Kardio trénink zvyšuje vytrvalost a kardiovaskulární systém. Stimuluje také spalování tuků, a proto je velmi oblíbený u lidí, kteří chtějí zhubnout. Ať už jde o běžecký pás, kolo, stepper nebo jiné zařízení: kardio trénink je pro hubnutí prakticky nepostradatelný..

EMS a kardio trénink se perfektně doplňují – pro Vaši kondici

Kardio trénink s EMS je jednoduchým řešením, protože kombinuje účinnost a rychlost – výsledky Vašeho úsilí lze obdivovat již po několika sezeních. Není to však jen sexy tělo a pevnější pokožka, co láká – z větší výdrže těží celé tělo a trénink EMS pro zlepšení výkonnosti ocení i sportovci.

Výhody

Zlepšení výkonu Při stoupání do schodů již nebudete potřebovat kyslíkový stan, vaše výkonnost se díky 20minutovému programu EMS rychle zlepší. Posílení srdce Dodatečné svalové kontrakce prostřednictvím tréninku EMS trénují kardiovaskulární systém ještě efektivněji. Podpora metabolismu Prostřednictvím speciálního metabolického programu se aktivuje váš metabolismus a navíc se stimuluje posílení kardiovaskulárního systému. Spalování tuků Stimuluje se spalování tuků – i velmi krátký trénink EMS tak přispívá ke snížení hmotnosti.
Přejít nahoru