EMS trénink

pro zpevnění postavy

Už jste se nesčetněkrát pokoušeli zpevnit své tělo? Bojujete s nepříjemnou celulitidou na stehnech nebo chcete zmenšit obvod paží?

Vyzkoušejte EMS trénink, zbavte se přebytečných kilogramů a vybudujte si svaly bez tuku, aby byly vaše svaly pod kůží viditelně pevnější a výraznější.

Díky cílenému a individuálnímu tréninku EMS se aktivují a současně trénují téměř všechny velké svalové skupiny – dokonce i těžko dosažitelné svaly v oblasti pasu a boků! Nabudí se metabolismus a aktivita enzymů, dramaticky se zvýší spotřeba kalorií. Budují se svaly, přebytečný tuk se přeměňuje na energii a úspěšně se odbourává – efekt, který trvá ještě několik hodin po tréninku! Výsledek je působivý: Efektivní a trvalé formování postavy prostřednictvím nárůstu svalové hmoty a současné redukce přebytečného tělesného tuku.

Silné svalové kontrakce stimulují tvorbu kolagenu a prokrvení pokožky, dlouhodobě se zvyšuje energetický metabolismus. Pozitivní účinky: pevnější pojivová tkáň, výrazně méně celulitidy a výrazně pevnější pokožka! Účinně se bojuje zejména s nepřitažlivými tukovými polštářky v oblasti pasu a boků, svaly pod kůží jsou viditelně pevnější a výraznější.

Přejít nahoru