Výživové poradenství
Pavel Petrák

Vaše cesta za lepším životem začíná u nás!

Vše na jednom místě. EMS Academy se o vše postará. Stačí jedna návštěva.

Specializované programy

Pro trvalou redukci hmotnosti a kontrolovanou detoxikaci organizmu.

Zdravá výživa

Pro zdraví a kondici Pro sportovce Pro terapeutické směry.

Analýzy těla a krve pro efektivní hubnutí

Vlastní produktová řada vycházející z dlouholetých zkušeností Přednášky a workshopy.

Spolupráce se specialisty na mezioborovou péči

Diabetologie, fyzioterapie, psychologie, plastická chirurgie.

Centrum pro léčbu obezity

Individuální péče na vysoké úrovni

Správná výživa je základ!

Díky ní posílíte svoji imunitu, zlepšíte náladu a hlavně redukujete a tvarujete postavu. My vám poradíme jak na to! Protože váš cíl, je náš úkol a váš úspěch je reklama pro nás!
Tak co, už jste se rozhodli?
Podívejte se na příběhy těch, kterým se to podařilo a nyní vedou spokojený a zdravý život.
A velké a skutečné „díky“ patří podle těchto lidí právě Pavlu Petrákovi.

Proměna

Proměna

Po 6 měsíčním programu Pavla Petráka

Po 6 měsíčním programu Pavla Petráka

PROMĚNA! Liberec. Úplně nevím jak bych měla začít…

Minulý rok jsem byla s kamarádkou v Itálii a tam to asi vše začalo. Styděla jsem se chodit v plavkách po pláži protože jsem byla jak se říká„prostorově výraznější“. Nevešla jsem se do žádného oblečení co bych chtěla a znovu zopakuji ten pohled v těch plavkách do zrcadla!„O můj bože, cože? TO jsem fakt já?“. Po návratu z dovolené jsem se nějak začetla v práci do hubnutí ikdyž jsem zkoušela vše např.„tukožroutská polévka“ super polévka která, se po týdnu totálně zhnusí a končíte s veškerým snažením jelikož se prostě smíříte, že budete prostě takový do smrti. Jenže můj pc si očividně myslel svoje a házel mi věčně reklamy o poradcích atd. atd…„V životě bych to do toho nešla, nikdo mi nepomůže, a hlavně někdo cizí co si řekne, že jsem tlustá (jako by si to lidé venku neříkali ale to je teď vedlejší)“ tak přesně tohle se mi honilo hlavou… Další den jsem sama od sebe začala hledat v Liberci někoho podle recenzí, že bych to jen zkusila. Po minutě hledání na mě vyskočil pan Petrák a já se odvážila napsat a dohodnout si s ním konzultaci (které jsem absolutně nevěřila). O týden později na konzultaci mi pan Petrák představil vše, co dělá a co se mnou. Když jsem si stoupla na váhu, nevěřila jsem svým očím! Vážně tam bylo dost velké číslo a na to, že nemám děti, jsem asi lehce obézní. Strašně jsem se bála, že tak budu vypadat pořád a bude se to zhoršovat. Co mně překvapilo, byl neustálý úsměv pana Petráka a prostě a jednoduše jeho optimismus, že to prostě půjde mně nabudil k tomu, že bych to mohla zvládnout.

Tak začalo snažení a bojování sama se sebou. Nemůžu říct, že bych měla někdy pocit hladu nebo chutě (chutě jsem odbourala vzpomínkou na svou váhu, to zabírá celkem dobře). Dá se říct, že od té doby co hubnu, cituji kolegyni„ pořád jen žeru“. Asi to bude znít zvláštně, ale našla jsem si v panu Petrákovi tak velkou psychickou podporu, že jsem věděla, že jídelníček neporuším jen kvůli němu (stejně by to prý poznal ). Teď už vím, že to abych zhubla, opravdu není jen na tom, že budu cvičit jak blázen a doma si dám bagetu, v noci kebab, k obědu smažáček (hlavní je si to odůvodnit tím, že tam je zelenina žejo).

Teď je to 7 měsíců co„jsme spolu na moje hubnutí a mé životní změny“ a nemůžu říct, že bych si někdy řekla„ už na to nemám“. Všechno je to jen o vůli a tom, že místo těch čunačinek si dám radši něco zdravějšího a co mi dá energii na další část ne.

V závěru bych chtěla jen dodat, že jsem opravdu nejdřív nevěřila, že hlavně jídlo dokáže tolik věcí ale opravdu to jde a je to jen o tom se rozhoupat a říct si DOST! Nikdy nebudu úplná modelka ani nechci ale je fajn pocit vejít se do velikost 38 místo 46.

Panu Petrákovi patří mé nejupřímnější DÍKY za to, že je neustále na telefonu a kdykoliv poradí a největší OBDIV za to jaký je a co pro mne udělal, jak po psychické tak po fyzické stránce! Pozn. autora: Poprvé v životě jsem si sama od sebe bez toho aniž bych potřebovala KOUPILA ŠATY! A tomu se teprve říká radost SAMA ZE SEBE!

Po 6 měsíčním programu Pavla Petráka

Po 4 měsících v programu Pavla Petráka

Proměna! Po 3 měsíčním programu Pavla Petráka a pokračujeme….

Je tu další Proměna!
Aneta M. – po 4 měsíčním programu P.Petráka

Jirka Mrňák
Skvělé, promyšlené a důsledné vedení ze strany Pavla vedlo k žádanému efektu bez násilné změny životního stylu. Naproti tomu, ale umí i naslouchat. Jedním slovem: SUPER!

Petra Tobiášová – 25 Kg
Neskutečně si pana Petráka vážím. Je bezvadný poradce a skvělý člověk.
Záleží mu na tom, aby jste dosáhli vysněného cíle a to je podpora k nezaplacení. Všem co chtějí v životě změnu doporučuji návštěvu u p. Petráka.

Marta Bílková
Pan Petrák je 100% profesionál a rozumí své práci. Mohu jej jen doporučit všem, kteří jsou ochotni pro sebe něco udělat. Je mi 59 let, celý život se peru s nadváhou a různými dietami. Poprvé v životě mám po půl roce postavu svých snů, jím o hodně více než předtím, mám plno energie a sebevědomí. Bez pomoci, podpory a spolupráce s panem Petrákem bych toho ale nikdy nedosáhla. Jsem mu velmi vděčná a touto cestou ještě jednou děkuji.

Šárka Lelková
Dlouho jsem tuto recenzi odkládala s tím, že časem nasbírám snad dostatek superlativ, dospěla jsem ale k názoru, že by mi nestačilo ani několik měsíců. Pan Petrák je fantastickej chlap, je to můj první a doufám, že poslední výživový poradce se kterým jsem opravdu zhubla. Dlouhodobě spolupracujeme, takže opravdu můžu posoudit. Na člověka působí nenuceným respektem a proto se zkrátka chcete snažit, doplňuje to ovšem velmi přátelským a flexibilním přístupem. Navíc je to velmi charismatický člověk, který perfektně rozumí svojí práci, vše řeší individuálně a ví co dělá. Nezbývá mi než rozhodně doporučit všem, kteří chtějí opravdu jednoduše zhubnout.

Adéla Pittnerová
Pan Petrák je naprostý profesionál s velmi přátelským přístupem. Má moji plnou důvěru a vím, že se na něj mohu kdykoli obrátit. S jeho prací jsem velmi spokojena a mohu ho jen a jen doporučit.

Přibáňová Aneta
Milý, ochotný, umí si poradit se vším. Jsem s nim moc spokojená a mohu jen doporučit!!!
Je zárukou 100% spokojenosti!

Proměna
Míša S., po 10měsíčním fitness programu Pavla Petráka

Super proměna, Radka 45 let

Pavel Petrák a Kamiwaze Praha

Výsledky výživového poradce Pavla Petráka jsou úžasné a viditelné u každého na první pohled!

Veronika. P Věk: 21 Váha: 81,9 Váha nyní: 68 kg.
Díky Programu Pavla Petráka zhubla za necelé 3 měsíce 14 kg

Jan Mejsnar
Spokojenost s panem Petrákem snad ani nemohu popsat slovy. Profesionální přístup je zde vždy na prvním místě. Na každý dotaz má odpověď. Pokud v jídelníčkách něco nevyhovuje, bez problému změní. Sám moc dobře pozná, zda jídelníček vyhovuje a zda jsou dodržovány jeho rady. Líbí se mi jeho přátelský, až rodinný, přístup. Není jen výživovým poradcem, ale také přítelem, který vždy zaujatě poslouchá Vaše problémy a snaží se Vám vždy pomoci. Komunikuje dobře, telefony zvedá i ve večerních hodinách a víkendech, nebo vždy zavolá zpět. Za více než roční spolupráci mohu konstatovat, že jeho znalosti jsou opravdu na vysoké úrovni, ať už co se produktů týče, tak stravy jako takové. Pokud hledáte kvalitního a profesionálního výživového poradce, pan Petrák rozhodně není šlápnutí vedle a ač bych rád našel nějaká negativa pro zlepšení jeho služeb, „bohužel“, opravdu žádná taková jsem aktuálně nenašel.

Dalibor Valenta
U pana Petráka oceňuji především jeho široké znalostí z oblasti zdravé vyživy. Úžasná je jeho téměř každodení péče o klienta ať už osobními setkáními, či prostřednictvím e-mailu, SKYPE, telefonicky, SMS zpráv aj. Baví mě jeho stále optimistická a veselá nálada , kterou přenáší i na mne a to posiluje moji víru, že vytýčený cíl – výrazně zhubnout- se mi podaří. Myslím, že ho jeho práce velice baví. Pro každého klienta vytváří optimální výživový plán a raduje se z dosaženého výsledku společně s klientem. Jedním slovem pan Petrák je fakt bezvadný a hubnutí s ním je radost a zábava.

Jana Pytlounova
Pan Pavel Petrak je opravdu profík. Je to můj třetí poradce a je nejlepší. Výsledky již po 14 dnech a co je na tom nejlepší? Naprosto zdravou, přírodní formou z běžně dostupných potravin. Doporučuji.

Úvodní konzultace

Diagnostika IN body – 700 ,- Kč

Přejít nahoru